Пропозиції для будівельних компаній

КУА «Овамо Кепітал», що діє від імені ЗНВПІФ "OVAMO Ecology Fund",
для учасників фонду пропонує програму фінансування
будівельних компаній.
 

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ:
- Максимальний термін надання фінансових ресурсів - до 10 років;
- Максимальна сума фінансування - до 100% від собівартості споруджуваного об'єкта;
- Плата за фінансування - еквівалент процентної ставки 23.5% річних;
- Гнучкий графік погашення заборгованості;
- Валюта фінансування - гривня;
- Індивідуальний підхід до кожного проекту.
ПРО ПРОГРАМУ:
Ми розробили програму фінансування будівництва первинного ринку нерухомості, яка передбачає надання коштів будівельній компанії в процесі будівництва житла та потенційним покупцям, на придбання даного житла, що будується.  

Дана програма суттєво відрізняється від пропонованих іншими організаціями іпотечних програм. Основні відмінності полягають у наступному:
- не потрібна майнова застава на етапі будівництва;

- в процесі фінансування приймаються до уваги всі доходи позичальника, в тому числі і не підтверджені документально;

- зменшується фінансове навантаження на покупців житла шляхом надання довгострокового фінансування на термін до 10 років.

Процес фінансування супроводжується комплексним обслуговуванням, що включає консультації фахівцями нашої групи, наданням повної інформації про пропоновану послугу, оформленням відповідних договорів, клієнтським супроводом аж до повного розрахунку за отриманими коштами. 
ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ:
- фінансування поточної діяльності будівельної компанії протягом усього терміну зведення об'єкту, що будується, що виключає ризик незавершення будівництва;

- програма збільшує купівельний попит з боку населення шляхом одночасного фінансування будівельної компанії та інвестора, що будується;

- надаємо можливість отримання грошових коштів будівельною компанією для фінансування об'єкту, що будується, без встановлення мінімального порогу готовності будівельних робіт.